Rodzinny projekt w grupie Rybki

We wtorek 16.04.2024r.  dzieci z grupy Rybki prezentowały swoje projekty. Tym razem tematem prac było: ,,Moje wymarzone wakacje w Europie”. Pomysłowości dzieci i ich rodziców nie było końca. Miłosz zabrał nas na wyprawę samolotem do Włoch, Gabryś na chorwackie plaże. Bartek razem z rodzicami marzy o podróży rowerowej po Holandii. Michalina wraz z rodziną chciałaby popływać łodzią po Morzu Śródziemnym odwiedzając przy tym Francję, Włochy, Portugalię. Gabrysia zaprezentowała makietę Europy i zabrała nas w podróż po Europejskich Parkach Rozrywki. Janek z Józiem mają ochotę wybrać się na wakacje nad Morze Bałtyckie. Dzięki przygotowanej przez Kubę grze planszowej mogliśmy pozwiedzać wszystkie Dino Parki i świetnie się przy tym bawić. Na koniec swoja pracę zaprezentował Oliwier, który wraz z rodzicami zbudował makietę toru wyścigowego Formuły 1 i to właśnie tam chciałby się wybrać. Aby na żywo podziwiać wyścigi najszybszych aut. Przedszkolaki chętnie prezentowały prace i opowiadały o swoich wymarzonych podróżach. Dziękujemy również rodzicom za chęć udziału i zaangażowanie się w przygotowanie projektu.