Szkoła wita nas

We wtorek 23 kwietnia 2014r., dzieci z grupy „Motylki”, „Wiewiórki” i „Rybki”, rozpoczynające od września naukę w klasie I, wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 83 im. S. Jachowicza, mieszczącej się przy ul. Podmiejskiej. Przedszkolaki zaproszone zostały do kl. I na lekcję, podczas której mogły poczuć się, jak uczniowie, zasiadając w ławkach, odpowiadając na pytania i wykonując przygotowane dla nich zadania. Po skończonych zajęciach pani wicedyrektor oprowadziła dzieci po szkole. Starszaki odwiedziły kl. III, były w sali komputerowej, na sali gimnastycznej, zobaczyły, jak wygląda stołówka i świetlica, a po drodze podziwiały prace uczniów wywieszone na ścianach korytarza. Dziękujemy pani Magdzie za przygotowanie i poprowadzenie ciekawej lekcji oraz za wsparcie w adaptacji szkolnej przyszłych uczniów.