1,5 % dla Przedszkola

Bardzo dziękujemy za przekazanie 1,5% podatku za 2022 r. na rzecz naszego Przedszkola.

Kwota uzyskana dzięki Państwa zaangażowaniu to 4.330,60 zł

W poprzednim roku ze zbiórki 1,5% w naszym Przedszkolu sfinansowano zakup piramidy linowej na plac zabaw. W tym roku planujemy pokryć koszty autokaru na wyjazd dzieci na zielone przedszkole.

ZAPRASZAMY DO AKCJI   1,5%   RÓWNIEŻ W TYM ROKU

Szanowni Rodzice,
prosimy Was, Wasze Rodziny, Przyjaciół i Znajomych o włączenie się w akcję 1,5% dla Przedszkola Sióstr Honoratek.
Można to uczynić poprzez przekazanie kwoty 1,5% na rzecz Stowarzyszenia Wspierania i Rozwoju Edukacji „Otwarte Drzwi” z dopiskiem: „dla Przedszkola Sióstr Honoratek”.

Nr  KRS:  0000272264
Cel szczegółowy: dla Przedszkola Sióstr Honoratek.

Fundusze zebrane w ten sposób zostaną przekazane w całości dla naszego Przedszkola.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Przedszkola Sióstr Honoratek

Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Edukacji „Otwarte Drzwi” to Organizacja Pożytku Publicznego od marca 2008 r.  Stowarzyszenie jest organizacją o charakterze wychowawczym  i społeczno-edukacyjnym, powstało w grudniu 2006 roku. Zostało zainicjowane przez nauczycieli i rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 106 w Łodzi.

Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Edukacji „Otwarte Drzwi”
93 – 533 Łódź, ul. Astronautów 17
www.otwartedrzwi.eu